Нанокосметика vs салон краси?

Останнім часом в сфері б’юті індустрії з’явилося безліч чарівних засобів з мікрокапсулами, ліпосомами, створених на основі нанотехнологій. Давайте розберемося, наскільки реально діють такі креми, гелі, сироватки або гучні слова – просто вдалий маркетинговий хід?

Завдяки надмалим розмірами, наночастинки мають властивість проникати глибоко в клітини. 1 нанометр (нм) – це одна мільярдна частина метра. Проникність наших клітин становить близько 100 нм. Мікрокапсули (ліпосоми, фотосоми, наносоми) розміром 50-200 нм, що містять екстракти рослин, вітаміни, мікроелементи, ферменти, дійсно живлять цілющою вологою і киснем глибокі шари шкіри, запускають відновні процеси.

Тому слід розуміти, що макіяж з нібито ліфтинг-кремом, що містить мікрокапсули з полімерів 400-500 нм, сенсу не має. Замінник просто залишиться на шкірі. Доводиться лише покладатися на сумлінність виробників і сподіватися, що склад, зазначений в анотації «Активні речовини: ліпосоми гілауроновой кислоти» відповідає дійсності.
Деякі бренди, що виробляють нанокосметики
У творчому доробку відомої французької марки L’Oreal більше 200 нанорозробок, успішно вирішують проблеми зневоднення, облисіння, появи передчасних зморшок, сивини. Після лікування волосся оживають, зберігають стрижку, легко укладаються в будь-яку зачіску. Макіяж з використанням нанотіней для повік створює приголомшливий голографічний ефект.

В активі американських розробників NewAge цілий ряд нанокомплексів для швидкої регенерації клітин. Візажисти високо оцінюють чеську косметику Dekaroline на основі гейзерних мінеральних вод джерел Карлові Вари, максимально наближається до структурної основі живих клітин. Розумна японська косметика Noadada захищає шкіру від впливу навколишнього середовища, запускає стійкі процеси омолодження.

При нинішніх темпах розвитку б’юті наноіндустрії пластичні хірурги з часом можуть залишитися і без роботи, салони краси, звичайно, ні. Так що приходьте в салон краси HAIR EXPERT, і наші візажисти не тільки виконають красивий макіяж Рівне, а й підкажуть, як правильно користуватися косметикою, навчать відрізняти ліпосоми від мікрокапсул.

Картографические данные
Картографические данные © 2018 Google
Картографические данныеКартографические данные © 2018 Google
Картографические данные © 2018 Google